NASZE PUBLIKACJE

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Nasi specjaliści przygotowali dla Was wiele ciekawych artykułów i pomocnych porad, które możecie wykorzystać.
POBIERZ: 
POBIERZ:

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

POBIERZ: 

W tym szczególnym okresie zadbajmy o poczucie bezpieczeństwa i relaks dla naszych dzieci, a także naszego wewnętrznego dziecka. Wybraliśmy dla Was kilka relaksacji, z których możecie wspólnie skorzystać przed snem.
Dla najmłodszych dzieci polecamy relaksację o niedźwiadku,
dla dzieci szkolnych magiczne miejsce,
dla nastolatków i dorosłych
Budowanie relacji rodzinnych w okresie kwarantanny może stanowić bardzo duże wyzwanie. Bliskość nie zawsze przynosi ukojenie i radość. Często potykamy się o brak zrozumienia wzajemnych potrzeb i trudne do wytrzymania emocje. Jak budować relacje rodzinne w oparciu o wzajemny szacunek?, Jak tworzyć poczucie bezpieczeństwa i przynależności, które będą stanowiły fundament rozwoju naszych dzieci?. Poniżej polecamy kilka wartościowych pozycji, które mogą stanowić duże wsparcie dla rodziców.
Warto sięgnąć po niezwykle inspirujące książki Jespera Juula, które aktualnie dostępne są bezpłatnie w aplikacji Empik Go.

Zachęcamy również do przejrzenia kanału Pozytywna Dyscyplina, w którym możemy zapoznać się z różnorakimi metodami budowania relacji z dziećmi.

Edukacja w domu może także umacniać relacje rodzinne. Przekonują o tym rodzice, którzy wybrali taki model uczenia swoich pociech. Być może ich doświadczenia będą dla niektórych ciekawą inspiracją. Poniżej link do podcastów Więcej niż edukacja.
POBIERZ:

POBIERZ:

POBIERZ:

POBIERZ:

POBIERZ:
POBIERZ: