KONTAKT

Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna
ul. Racławicka 23, 41-506 Chorzów
tel: (32) 241-54-39, (32) 770-01-57
fax: (32)770-01-57
email: 
ppp.chorzow@gmail.com

 

Drodzy Rodzice, Nauczyciele

Droga Młodzieży

Informujemy, iż istnieje możliwość kontaktu z pracownikami naszej poradni.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia lub pomocy specjalisty
prosimy napisać e-maila i zostawić nr telefonu.
Skontaktujemy się z Państwem i ustalimy formę konsultacji.

 

Imię i nazwisko Adres poczty elektronicznej
Irena Świerczyńska iswierczynska.ppp@gmail.com
Aleksandra Kościukiewicz             akosciukiewicz.ppp@gmail.com
Adrianna Wieczorek                      awieczorek.ppp@gmail.com
Agnieszka Januszek                     ajanuszek.ppp@gmail.com
Anita Jurczyk-Gniełka                   ajurczykgnielka.ppp@gmail.com
Anna Bigaj                                    abigaj.ppp@gmail.com
Anna Świerczyńska                      aswierczynska.ppp@gmail.com
Brygida Breguła                            bbregula.ppp@gmail.com
Dorota Lechowska                       dlechowska.ppp@gmail.com
Edyta Naczulska                 enaczulska.ppp@gmail.com
Hanna Sira                         hsira.ppp@gmail.com
Henryka Kubień                 hkubien.ppp@gmail.com
Joanna Hajduk                   jhajduk.ppp@gmail.com
Joanna Pieniążek              jpieniazek.ppp@gmail.com
Joanna Pierzchała                jpierzchala.ppp@gmail.com
Joanna Wolnik                    jwolnik.ppp@gmail.com
Katarzyna Kriger           kkriger.ppp@gmail.com
Katarzyna Rosa              krosa.ppp@gmail.com
Magdalena Adler          madler.ppp@gmail.com
Małgorzata Ficek          mficek.ppp@gmail.com
Monika Korczak           mkorczak.ppp@gmail.com
Piotr Czyżewski            pczyzewski.ppp@gmail.com
Robert Matysiak           rmatysiak.ppp@gmail.com
Sabina Koczoń – Zurek  skoczonzurek.ppp@gmail.com
Sylwia Modrzyk             smodrzyk.ppp@gmail.com
Sławomir Szpak            sszpak.ppp@gmail.com
Wiesława Bocian-Misztal

wbocianmisztal.ppp@gmail.com